DALYVIŲ / EKIPAŽŲ REGISTRACIJAČia prasideda nuotykiai!

Pirmasis žingsnis, kurį turite padaryti, jei ketinate dalyvauti renginyje – užsiregistruoti!

Po registracijos prašymo pateikimo NEDELSIANT į savo el. pašto dėžutę gausite patvirtinimą apie tai, jog savo prašymą dėl dalyvavimo renginyje pateikėte sėkmingai. Patvirtinimo laiške matysite ir visą informaciją, kurią įrašėte registruojantis.

Jeigu patvirtinimo negavote, patikrinkite el.pašto dėžutės spam ir panašius katalogus. Jei ir ten nieko nėra, prašome nieko nelaukiant parašyti el. paštu info@ecodriving.lt – patikrinsime, ar registracija tikrai gauta.


Renginio data: 2023 m. birželio 10 d.

 Registruotis galite vienu iš pasirinktų būdų: 

a)   jeigu neturite „kompanijos“, registruokitės vienas (viena) – šiuo atveju organizatoriai pamėgins Jus su kuo nors „sukomplektuoti“. Pavienių dalyvių registracija baigiama 2023 m. gegužės 24 d.

 b)   iškart visu ekipažu – šiuo atveju visą ekipažą įregistruoja vienas asmuo;  kiekvienam dalyviui atskirai registruotis nereikia! Pilnų ekipažų registracija baigiama 2023 m. gegužės 29 d.

 Dalyvių registracija gali būti nutraukta anksčiau, jeigu bus pasiektas maksimalus galimas ekipažų skaičius. Apie tokį organizatorių sprendimą visi kviečiami dalyviai bus informuoti el. laišku.

Labai prašome registruotis atsakingai - tik tuo atveju, jei tikrai ketinate dalyvauti renginyje.

Žemiau įrašykite slaptažodį, kurį sužinojote kvietime, ir prisijunkite prie dalyvių / ekipažų registracijos formos.

 

Iki susitikimo!